Hakkımızda

Ekim 2017 de hizmete başlıyan Hasır Restaurant leziz et menüsü ile konuklarını ağırlıyor geleneksel türk lezzetlerini ve yöresel tatlarımızı Eskişehirli konuklarımızla buluşturuyoruz.
Bu lezzetler arasında mangal da; Adana Kaburga Şiş, Kuzu Şiş, Dana Külbastı, Hasır Kebap, Dana Küşleme, Kuzu Pirzola, Tereyağlı Lokum, Izgara Köfte, Tavuk Şiş ve Kuzu Kaburga olup tava yemeklerinde Yaprak Kavurma, Çoban Kavurma ve Piliç Kavurma ile sofralarınıza konuk oluyor. Zengin bir ara sıcak menüsüne sahip olan Hasır Restaurant Orli Ciğer, Fındık Lahmacun, Paçanga Böreği, Pastırmalı Humus, İçli Köfte, Kaşarlı Mantar, Sıcak Patlıcan Dolma ve Tereyağlı Patlıcanla damaklarda eşsiz bir tat bırakıyor. Bütün bu lezzetlerin yanında kendi üretimi sıcak pide bu lezzetlere eşlik ediyor. Keyif kadehinizin yanında gelen mezeler ise Eskişehir’de nadir

lokasyonlarda , bulacağınız çeşitliliğe sahip; Humus, Atom, Kuru Domates, Şakşuka, Girit Mezesi, Yoğurtlu Patlıcan, Fava, Çerkez Tavuğu bunlardan bazıları. Keyifli gecenizi tatlı tamamlamak için seçenekleriniz ise Çıtır Kabak tatlısı, İncir tatlısı, Künefe, Dondurmalı İrmik tatlısı, Tahinli Cevizli Kabak tatlısıdır.

‘’Restoranımızda kullandığımız etlerimizi usta kadromuzla birlikte işleyip leziz tatlar olarak sunuyoruz.
Etlerimizin tamamı yerli üretimdir. Etlerimizin yanısıra mutfağımızda yöresel lezzetlerde kullanıyoruz.Hatay bölgesinden gelen Böreğimiz Antep bölgesinden baharatlarımız geliyor, Denizli yöresinden kuru biber
ve patlıcan alıyoruz .Hafta sonları çok çeşitli ve leziz kahvaltı servisi veriyoruz’’

 

Hasır Restorantın diğer restorantlardan ayırt edici özelliği eşsiz bir Eskişehir
manzarası modern şık dekorasyonu ferah bahçesi ve lezzetleridir. En çok beğenilen ürünlerimiz Hasır Kebap,Tereyağlı Patlıcan, Dana Küşleme, Ciğer Tava Etkinlikleriyle de bir hayli sosyal olan Hasır Restaurant özel günlerde müşterilerini en iyi şekilde ağırlamak için etkinlikler düzenlemeyi de ihmal etmiyor. Salı geceleri sanatçımız Hürriyet ile canlı müzik keyfi müdavimlerinin vazgeçilmezi. İş yemekleri baby showerlar, özel eğlenceler ve etkinlikleriniz için tercih edebileceğiniz yaklaşık 250 kişilik geniş bir alana sahip. Hasırdan ve size sunduğu hizmetlerdenhaberdar olabilmeniz için sosyal medya ağlarından takip etmeniz yeterli.
Eğer 1. sınıf Restoran deneyimini yaşamadıysanız çok geç kalmış
sayılmazsınız.