Çamlıca mah. Mustafapaşa Sk No:24

Reservation

BOOK A TABLE

Tempus urna et pharetra pharetra massa massa. Malesuada fames ac turpis egestas. Ut tristique et egestas quis.

  RESERVE BY PHONE

  We take reservations for lunch and dinner. To make a reservation, please call us at (01) 888-999-3333 between 10am-6pm, Monday to Friday.

  We do not book the bar area – we leave this for walk-in guests to ensure that we always offer some tables for those who have not booked.

  PRIVATE DINING & EVENTS

  Whatever your event or celebration, we are here to make your special day a truly memorable one. Reon private dining experts are more than happy to create custom floral arrangements and arrange for guests to meet Chef Parker during the course of their meal. For parties of 8-12 we have the roastery table which is available for private hire.

  1990 yılından bu yana, Türk Mutfağının birbirinden lezzetli kebaplarını tatlılarını salatalarını Eskişehirlilerin hizmetine sunan Hasır Restaurant; Dünya ile beraber globalleşen gıda sektöründe rakiplerinin aksine “Barbekü değil MANGAL , Steak değil Külbastı, Meat değil Et ” demeye ve Türk damak tadındaki lezzetlerin tariflerini mükemmelleştirmeye devam ediyor. Lezzetleri ile damaklara hitap ederken, eşsiz şehir manzarası ve göl kenarındaki muazzam lokasyonu ile gözlere de hoş bir anı bırakıyor.
  İletişim Bilgileri
  Çamlıca Mah. Mustapaşa Sk. No:24
  Kahvaltı
  Pazar Günleri
  Canlı müzik
  Salı - Cuma
  Fasıl
  Cumartesi

  Copyright @ 2017 Hasır Restaurant